Confidence - (28-29.05 2013 Krakow)
Język: polski | english

Agenda

Po kliknięciu w odnośniki (pogrubiona czcionka) można zobaczyć opis wykładów/atrakcji.

Głównym językiem wykładowym jest język angielski (wyjątki zostaną oznakowane).

Dzień zero, 27 Maja 2013

Warsztaty
09:00 – 18:00

Georgia Weidman – Attacking and Securing Mobile Devices

Fernando Gont – IPv6 Hacking Crash Course

Dzień pierwszy, 28 Maja 2013

09:00 – 09:50 Rejestracja
09:50 – 10:00 Rozpoczęcie konferencji
10:00 – 10:50 Thomas Lim – The Keynote
11:00 – 11:50 Mariusz Sawczuk, Jochen Belke – Invisible attacks – visible in your network. How to see and follow the tracks?
12:00 – 12:50 Ilja van Sprundel- Linux Desktop Insecurity
13:00 – 13:50 Przerwa obiadowa
13:50 – 14:40 Nguyen Anh Quynh – Opticode: machine code deobfuscation for malware analysts
  Ścieżka 1 Ścieżka 2
14:50 – 15:40 Yaniv Miron, MC- Ph0k 0-days, We Will Pwn U with Hardware Mofos Nikita Tarakanov – Exploiting Hardcore Pool Corruptions in Microsoft Windows Kernel
15:50 – 16:40 Gynvael Coldwind, Mateusz “j00ru” Jurczyk- Beyond MOV ADD XOR – the unusual and unexpected in x86 Arseny Reutov – PHP Object Injection revisted
16:50 – 17:40 Robert Lipovsky – The “Facebook PokerAgent” Julian Bangert, Sergey Bratus – ELF Eccentricities
17:50 – 18:35 Georgia Weidman- Can You Hear Me Now: Leveraging Mobile Devices on Pentests Grzegorz Niemirowski – Desktop applications vulnerabilities
21:00 – 01:00 CONFidence Afterparty

Dzień drugi, 29 Maja 2013

  Ścieżka 1 Ścieżka 2
10:00 – 10:50 Devesh Bhatt – My Experiments with truth: a different route to bug hunting Michał Sajdak – Embedded Devices Hacking
11:00 – 11:50 Gaweł Mikołajczyk – Networking Security Treasures Adam ‘pi3′ Zabrocki – Crashdumps: hunt 0days and rootkits
12:00 – 12:50 Rebecca Bx Shapiro, Julian Bangert, Sergey Bratus – Any Input Is a Program: Weird Machines in ABI and architecture metadata Dmitriy Chastuchin, Evgeny Neyolov – Breaking, Forensicating and Anti-Forensicating SAP Portal and J2EE Engine
13:00 – 13:50 Felix “fx” Lindner, Gregor Kopf – Cisco in the Sky with Diamonds
14:00 – 14:50 Przerwa obiadowa
15:00 – 15:50 Fernando Gont – Network Reconnaissance in IPv6 Networks Yury Chemerkin – Insecurities in blackberry
16:00 – 16:50 Jesse Burns – Securing Data in Mobile Application Suites Marek Zmysłowski – Penetration Testing – 7 Deadly Sins
17:00 – 17:50 Meredith L. Patterson – LANGSEC 2011-2016
17:50 – 18:10 Zakończenie konferencji

*Agenda zostanie uzupełniona i zredagowana po otrzymaniu potwierdzeń prelegentów. Agenda może ulec zmianie.